ELEKTRIKÁŘ (26-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Právě budeš končit střední školu s elektrotechnickým zaměřením a nevíš co po ní? Chceš si vybudovat praxi ve společnosti, která oživí tvůj životopis? Neváhej a pošli mi svůj životopis. Hledám do nadnárodní výrobní společnosti v Teplicích absolventy na pozici ELEKTRIKÁŘ (26-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • čeká tě údržba a opravy elektrozařízení a slaboproudé techniky
  • zajištění aktuální dokumentace zařízení
  • budeš spolupracovat s dodavateli zařízení při opravách a implementacích nových systémů
  • povedeš evidenci a záznamy, toho, co jsi udělal

Co požadujeme?

  • vystudovanou SŠ elektrotechnického oboru
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 (jestli máš §4 tak to nevadí, firma Ti zajistí vyšší)
  • znalost MS Office (Excel)
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • již po zkušební době budeš mít nárok na část 14. plat
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • profesionální zaškolení a profesní růst
  • ranní směny
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

  • lokalita: Teplice