VEDOUCÍ NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

36000 - 42000 Kč

Máte aktivní přístup a vyjednávací schopnosti? Není vám cizí elektro obor a orientujete se v elektro schématech? Hledáte nové uplatnění, ve kterém můžete růst a využít své zkušenosti v nákupu? Již nehledejte a zašlete nám životopis, ta pravá příležitost je přímo před vámi!

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za celé oddělení nákupu
  • akvizice nových dodavatelů
  • nastavení nových procesů
  • spolupráce s managementem společnosti

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání - elektro
  • praxi v nákupu se zaměřením na regulace a měření - výhodou
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • aktivního řidiče osobního automobilu
  • uživatelskou znalost balíčku MS Office

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pravidelné bonusy
  • občerstvení na pracovišti
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • slevy na kulturní akce

  • místo výkonu práce: okres Pardubice