OPERÁTOR VÝROBY-MONTÁŽ

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro společnost, jejíž výrobky používají lidé v každodenním životě po celém světě? Máte praxi z výroby, nebo si rád jen tak doma „kutíte“? Nabízíme vám práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, avšak moderním přístupem a fajn partou lidí, kteří si umí navzájem pomoci.

Pracovní náplň

  • Projektová různorodá výroba, u nás stereotyp nebo pásovou výrobu nečekejte
  • Montáž výrobků podle daných pracovních postupů
  • Následně otestujete funkčnost produktu nebo jeho části
  • Práce s ruční nářadím a měřidly-šroubováky, vrtačky, momentové klíče, posuvná měřidla

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru výhodou
  • Praxe s montáží výhodou
  • Samostatnost, proaktivní přístup k práci a chuť se učit

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a jídlo v podnikové jídelně
  • Navýšení platu po zkušební době
  • Pevný výplatní termín a jistotu peněz na účtu
  • V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
  • Bezproblémová doprava vlastním autobusem
  • Podpoříme Vás v osobním rozvoji i kariérním růstu
  • Nehodíme Vás hned do vody, máme propracovaný systém zaškolení
  • Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.