ÚČETNÍ - BLANENSKO

mzdové ohodnocení

Blansko

Jste zodpovědná účetní a hledáte práci ve stabilní firmě? Umíte pracovat samostatně a máte aktivní přístup k práci? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis! Česká prosperující společnost, spolehlivý partner nabízející kvalitní produkty a služby, hledá do svého týmu vhodného kandidátku na pozici: ÚČETNÍ - BLANENSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • účtování zejména interních dokladů (cestovní příkazy, mzdy, ...), pokladnu a banku
  • sledování a kontrola obratů vybraných účtů
  • příprava podkladů pro měsíční a roční účetní uzávěrky
  • kooperace s kolegy z oddělení
  • sledování změn v legislativě

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • alespoň jeden rok praxe v oblasti banky a pokladny
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni - výhodou
  • povědomí o platné české účetní legislativě
  • zodpovědnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní firmě
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • mobilní telefon

  • místo výkonu práce: okres Blansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.