MANAGER LOGISTIKY - AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Hodonín

Orientujete se v logistických procesech, dokážete řešit expediční problémy a chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s vedením týmu a bez problému se domluvíte anglicky? Pak hledáme právě vás! Zašlete nám váš životopis v českém i anglickém jazyce ještě dnes! Nadnárodní firma na Hodonínsku, výrobce komponentů pro automobilový průmysl přijme do svého týmu posilu na pozici: MANAGER LOGISTIKY - AUTOMOTIVE (okolo 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení interní i externí logistiky (cca 5 pracovníků)
  • Zodpovědnost za organizaci přepravy
  • Zodpovědnost za skladové hospodářství, organizace materiálového toku
  • Optimalizace výroby, zlepšování výrobních procesů
  • Odpovědnost za náklady na externí logistiku
  • Zajištění compliance s IATF, AEO
  • Pravidelné reporty vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v logistice ve výrobním prostředí
  • Dobrou znalost logistických procesů, plánování
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Komunikativní znalost angličtiny (denní využití)
  • Znalost základních principů TPM (především Kanban)
  • Analytické, organizační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Rozmanitou práci v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy, prémie
  • Stravenky
  • Odborné kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Nástup ideálně IHNED

  • Lokalita: Hodonínsko