PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

Hledáte práci v Ústeckém kraji na pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA? Máte zkušenost s technickou částí projektového řízením nebo plánováním výroby ve strojírenství ve společnosti automotive? Pak hledáme právě vás! Německá společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • řízení technické části projektů
  • koordinace jednotlivých fází výroby a montáže
  • kontrola veškeré potřebné technické dokumentace
  • spolupráce s jednotlivými odděleními společnosti
  • kontrola dodržování stanoveného termínového plánu
  • navrhování a zavádění technických opatření a řešení

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou)
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství podmínkou
  • výborná znalost technické dokumentace
  • zkušenosti s roboty (Fanuc)
  • znalost řídících systémů programovacích softwarů
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • velký prostor pro vlastní seberealizaci
  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • 13. plat
  • stravenky
  • jazykovou výuku

  • Lokalita - Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.