FINANCIAL CONTROLLER - VÝROBNÍ FIRMA

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti controllingu ve výrobní společnosti? Preferujete aktivní využití anglického jazyka a zázemí nadnárodní společnosti? Pak jste náš člověk! Zašlete nám váš životopis! Prestižní výrobní strojírenská společnost na Břeclavsku přijme nového kolegu/kolegyni na pozici: FINANCIAL CONTROLLER - VÝROBNÍ FIRMA (40 000 - 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kalkulace výrobních nákladů
  • provádění a vyhodnocování analýz dat, nákladových středisek
  • zpracování pravidelných reportů, výstupů z informačních systémů
  • spolupráce na tvorbě budgetu
  • spolupráce s výrobou, účetním a controllingovým oddělením
  • denní komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti v controllingu ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost MS Excel na pokročilé úrovni
  • alespoň základní znalost US GAAP, IFRS
  • analytické myšlení, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí silné nadnárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • docházkový bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost vzdělávání a profesního rozvoje
  • příspěvek na sport a kulturu
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: Břeclavsko