CONTROLLER SE ZNALOSTÍ ÚČETNICTVÍ (40.-60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte praxi na pozici účetní? Máte analytické myšlení a s Excelem jste kamarádi? Rádi byste se uplatnili v moderní společnosti s mezinárodní image? Pak hledáme právě Vás!!! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: CONTROLLER SE ZNALOSTÍ ÚČETNICTVÍ (40.-60.000 KČ). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • zpracování pravidelných reportů a ad hoc analýz
  • měsíční uzávěrky
  • zpracování a příprava dokumentace pro banky a leasingové společnosti
  • zajišťování a zpracování reportů a výkazů
  • sledování ziskovosti

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici min. 2 roky (automotive výhodou)
  • velmi dobrou znalost angličtiny
  • dovednost pracovat s kontingenčními tabulkami
  • předchozí zkušenost jako účetní
  • zkušenosti s tvorbou analýz jsou výhodou

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v moderním prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové a odborné vzdělávání

  • lokalitu: Teplice