PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti s projektováním vodohospodářských staveb a máte autorizaci? Hledáte změnu, kde byste uplatnil/a své dosavadní zkušenosti? Chcete se podílet na zajímavých projektech? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující společnost hledá zkušeného kolegu na pozici: PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB (40 - 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování vodohospodářských staveb
  • Specifikace zakázek u zákazníků
  • Práce v programu AutoCAD
  • Řešení a vyhotovení projektové dokumentace
  • Služební cesty Praha, Teplice a okolí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oboru vodohospodářských staveb
  • Prokazatelné zkušenosti s vodohospodářskými stavbami
  • Autorizace v oboru: Vodohospodářské stavby
  • Praxi s programem AutoCAD
  • Organizační dovednosti a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Možnost ubytování formou služebního bytu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráci na dobu neurčitou
  • Místo výkonu: Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.