PROCESNÍ INŽENÝR – UVOLŇOVÁNÍ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Jste technicky zaměřený člověk a chtěl byste ztát u zrodu nových produktů, u schvalovaní nových kusů a jejich uvolňování do sériové výroby? Ovládáte cizí jazyk – angličtinu nebo němčinu – alespoň na středně pokročilé úrovni? Pokud ano, pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Mezinárodní automotive společnost hledá nového kolegu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR – UVOLŇOVÁNÍ VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Schvalování nových dílů pro sériovou výrobu
  • Úprava vzorkování dle požadavků zákazníka
  • Pravidelná kontrola již vyráběných dílů
  • Příprava a nastavování technických procesů
  • Vypracování a správa dokumentace pro zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Německý nebo anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi v oblasti automotive – výhodou
  • Znalost metod vzorkování – PPAP, EMPB
  • Orientaci v systémech a nástrojích kvality

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní doba, týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravování
  • Odborné i jazykové kurzy
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Možnost nástupu IHNED

  • Místo výkonu práce: Havlíčkobrodsko