Operátor výroby v potravinářství

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste technicky zdatným jedincem a zvládnete obsloužit kdejaký stroj? Nebojíte se dát strojům první pomoc a přesně víte po kterém kousku nářadí sáhnout? Své zkušenosti jste již nasbíral ve farmaceutické či potravinářské výrobě? Pak hledáme právě Vás! Operátor výroby v potravinářství (23 000 – 28 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technický dohled nad stroji a jejich údržba
  • Nastavování a přestavování výrobních zařízení
  • Dohlížení nad zásobami materiálů
  • Podílení se na udržování čistoty strojů
  • Pracování se stroji jako je etiketovačka, balící tunel, sleeve aplikátor apod.

Co požadujeme?

  • Minimálně vzdělání na středním odborném učilišti
  • Praxi z potravinářské či farmaceutické výroby
  • Zdravotní stav umožňující práci na směny, manuální zručnost
  • Znalost práce s plničem a zkušenost s přípravou koncentrátů před vstupem na linku
  • Základní znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu a ubytování
  • Stravování ve firemní kantýně za zvýhodněné ceny
  • Životní a úrazové pojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Slevu na firemní produkty

  • Místo výkonu práce: Praha 9

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.