PLÁNOVAČ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Je plánování práce, která Vás baví? Orientujete se ve výrobních procesech a vyznáte se ve výrobním prostředí? Je Vám známý systém APS a hledáte novou pracovní výzvu v Praze? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnosti hledá nového kolegu na pozici: PLÁNOVAČ VE VÝROBĚ (40 - 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba a sestavování výrobních plánů
  • Sledování stavu zásob, tvorba podkladů pro objednávky
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby, logistiky a nákupem
  • Práce v systému APS

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z výrobní/strojírenské společnosti
  • Zkušenosti se systémem APS, Helios - výhodou
  • Samostatnost, logické uvažování a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny a bonusy
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.