TECHNIK BOZP

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

Jste zkušený technik BOZP? Chcete mít zodpovědnost za provádění preventivních kontrol míst pracovního výkonu a zodpovídat za školení BOZP, PO a OŽP? Pokud ano, nenechte si mezi prsty uniknout zajímavou pracovní nabídku! Obsazujeme pozici TECHNIK BOZP.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Identifikace nebezpečí a příprava opatření proti vzniku nebezpečí
  • Úpravy systémů, nástrojů řízení HSE
  • Realizace nových systémů, nástrojů HSE
  • Hodnocení a minimalizace rizik
  • Proškolování zaměstnanců v oblasti BOZP, PO, OŽP
  • Tvorba dokumentace pro obchodní a realizační fázi
  • Účast na stavbách z hlediska zavedení HSE systémů
  • Vyjednávání podmínek HSE se zástupci zákazníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Uvítáme i absolventy VŠ – obor Bezpečnost práce podmínkou
  • Certifikát o odborné způsobilost v prevenci rizik, dle § 9 zákona 309/2006 Sb.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Komunikační schopnost, ochotu cestovat
  • Orientaci v oblasti ekologie

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby – 37,5 hod. týdně
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • Stravování ve firemní kantýně
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Možnost profesního růstu

  • Pracoviště Plzeň - město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.