FINANČNÍ KONTROLOR/ANALYTIK - BŘECLAVSKO

mzdové ohodnocení

Břeclav

Zajímáte se o finanční prostředí a baví vás práce s čísly? Excel zvládáte levou zadní a domluvíte se anglicky? Máte chuť uplatnit své dovednosti v dynamické, výrobní společnosti? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes! Úspěšná výrobní společnost, přijme do týmu profesionálů zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR/ANALYTIK - BŘECLAVSKO

Pracovní náplň

  • zpracování pravidelných reportů, výstupů z informačních systémů
  • provádění a vyhodnocování analýz dat
  • zpracování plánů v oblasti nákupu, prodeje a výroby
  • sledování finančních ukazatelů
  • spolupráce s výrobou, účetním a controllingovým oddělením
  • občasná komunikace v AJ (převážně emailová)

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici (ve výrobní firmě VELKOU VÝHODOU)
  • perfektní znalost MS Excel
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • všeobecný přehled v oblasti účetnictví a daní
  • logické a analytické myšlení, smysl pro detail
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné, moderní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv
  • 5 dní dovolené navíc
  • 2 x ročně odměny
  • dotované stravování
  • podporu vzdělávání a osobního rozvoje, jazykové kurzy
  • možnost profesního růstu
  • kulturní a sportovní akce, večírky, teambuildingy
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Břeclavsko