REVIZNÍ TECHNIK PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenost s revizemi a zkouškami plynových zařízení a technických nádob? Máte osvědčení o zkoušce revizního technika plynového zařízení a kotlů a tlakových nádob stabilních? Hledáte novou pracovní příležitost? Zašlete nám svůj životopis! Úspěšná česká společnost přijme kolegu na pozici: REVIZNÍ TECHNIK PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ (40-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění pravidelných školení a přezkušování obsluhy kotlů, RSP, PZ a tlakových nádob
  • Vedení elektronické evidence plynových zařízení, horkovodních kotlů a tlakových nádob stabilních v SW
  • Revize a zkoušky plynového zařízení a tlakových nádob
  • Odborné prohlídky kotelen

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Osvědčení o zkoušce revizního technika plynového zařízení a kotlů a tlakových nádob stabilních
  • Minimálně 1 rok praxe v oboru
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • ŘP sk. B - aktivního řidiče
  • Odpovědného a spolehlivého člověka

Co nabízíme?

  • 13.plat
  • 5.týdnů dovolené
  • Benefitní systém Cafeteria - 19 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké parkování
  • Masáže za zvýhodněnou cenu
  • Moderní pracovní prostředí a příjemné zázemí
  • Stabilní práci v prosperující společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.