SMĚNOVÝ MISTR - SLÉVÁRNA

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve slévárenském provozu? Znáte výrobní procesy ve slévárně? Rád organizujete a koordinujete kolektiv i práci? Chcete pracovat v rodinné společnosti, která si Váží svých zaměstnanců? Pak neváhejte ani minutu a zašlete nám Váš životopis! Právě hledáme parťáka na pozici: SMĚNOVÝ MISTR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za fungování směny
  • Plánování a přidělování prací, zabezpečování výsledků
  • Kontrola procesů a poskytování zpětné vazby nadřízeným pracovníkům
  • Zajištění výroby v souladu s výrobním plánem
  • Dohled na dodržování bezpečnosti práce a kázně na pracovišti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxi s vedením lidí ve slévárenství
  • Znalost výrobních procesů na slévárně
  • Organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní firmě na hlavní pracovní poměr
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Příspěvky ve formě flexi pasů (sport, kultura, zdraví)
  • Stravování v závodní jídelně
  • Firemní akce pro zaměstnance

  • Lokalita: okres Olomouc