MISTR SVAŘOVÁNÍ (37–42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste precizní a vůdčí typ, který umí svářet i ve spánku? Máte zkušenosti s vedením podřízených a jejich kontrolou? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Hledáme zkušeného profíka, který by dohlížel nad našimi zaměstnanci ve výrobě svařovacích konstrukcí pro stavební stroje, na pozici: MISTR SVAŘOVÁNÍ (37–42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu zhruba 20 podřízených
  • plánování výroby a organizace práce
  • kontrola kvality a dohled nad plněním termínů
  • vedení administrativy – podklady pro mzdy aj.
  • práce v jednosměnném provozu (6–14:30 hod.)

Co požadujeme?

  • praxi s vedením zaměstnanců – ideálně 2 roky
  • praxi se sestavováním a svařováním svařenců
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost systému Helios – výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • roční odměny
  • 70 korunové stravenky
  • příspěvek na ubytování či dopravu
  • rozvojové a vzdělávací kurzy
  • stabilní zázemí a jistotu práce

  • lokalita: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.