STÁŽISTA V ODD. TECHNOLOGIE (30–35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Vystudoval/a jste nebo ještě studujete vysokou školu technického zaměření? Hledáte zaměstnavatele, který Vám umožní získat praxi a zasvětí Vás do tajů strojírenské výroby? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující strojírenská společnost s více než 100 letou tradicí, hledá kolegu na pozici: STÁŽISTA V ODD. TECHNOLOGIE (30–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava technické dokumentace a výkresů ve 2D/3D
  • spolupráce při instalaci nových zařízení
  • vytváření časových analýz jednotlivých operací
  • podílení se na zefektivňování výroby
  • účast na tvorbě layoutů výrobních linek

Co požadujeme?

  • VŠ technického/strojírenského zaměření
  • angličtinu na komunikativní úrovni – domluvit se šéfem, přečíst výkresy
  • orientaci v Lean procesech
  • znalost 2D/3D konstrukčního softwaru (AutoCAD, Soliw works, Catia aj.)
  • znalost SAPu – výhodou
  • zkušenosti ze zahraničí vítány

Co nabízíme?

  • až 30 dní volna = 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • příspěvek na dovolenou
  • pružnou pracovní dobu, kterou lze přizpůsobit studiu
  • příspěvek na životní pojištění
  • dotované stravování v podniku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.