MANAŽER KVALITY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenosti na pozici Senior Inženýra kvality, ale máte chuť se posunout na vedoucí pozici? Nebo jste pracoval/a chvíli přímo jako Manažer kvality a hledáte novou pracovní příležitost? Pokud jste technicky zaměřen/a a máte komunikativní anglický či německý jazyk, neváhejte se ucházet o pozici: MANAŽER KVALITY

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výrobní kvalitu
  • Zajišťování celkové kontroly kvality procesů, surovin a produktů v souladu se zákonnými a průmyslovými normami
  • Plánování a rozvoj procesů a projektů v oblasti kvality
  • Vedení týmu (cca 10 podřízených, převážně kontroloři)
  • Pravidelný reporting vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Technický bacground ze strojírenského prostředí podmínkou
  • Dlouholetou praxi v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Samostatnost, rozhodovací a argumentační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní výrobní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po roce)
  • 25 dnů dovolené (po roce)
  • Pravidelné firemní akce
  • Fajn kolektiv na pracovišti

    Místo výkonu práce: Olomoucko