BACK OFFICE S NJ - JIHLAVA

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste flexibilní typ člověka, který preferuje pevnou pracovní dobu? Chcete se více rozvíjet v zákaznickém servise, ve kterém již máte nějakou praxi? Německý jazyk Vás baví a chcete jej využívat denně v zaměstnání? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, neváhejte zaslat aktuální verzi CV! Výrobní společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: BACK OFFICE S NJ - JIHLAVA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace s obchodními řetězci v německém jazyce na denní bázi
  • tvorba reportů
  • spolupráce s logistickým oddělením, výrobou a expedicí
  • support pro obchodní zástupce

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost německého jazyka
  • znalost MS Excel (reporty, funkce, aj.)

Co nabízíme?

  • zajímavou práci, kde denně využíváte znalost německého jazyka
  • variabilní složku mzdy
  • závodní stravování
  • docházkový bonus
  • slevu na firemní produkty
  • místo výkonu práce: Jihlava