REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NJ

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste komunikativní typ člověka, který se nebojí zvednou telefon a hovořit se zákazníkem? Máte perfektní znalost němčiny a chcete ji využívat v zaměstnání na denní bázi? Disponujete praxí v zákaznickém servise nebo obchodě? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost hledá nového kolegu/ kolegyni na pracovní pozici: REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • denní komunikace s německými zákazníky
  • řešení objednávek a reklamací
  • spolupráce napříč společností
  • práce s interním systémem
  • tvorba reportů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • prokazatelnou praxi v zákaznickém servise nebo obchodě
  • středně pokročilou znalost německého jazyka (denní komunikace)
  • znalost balíčku MS Office, především MS Excel
  • flexibilního člověka s výbornými prezentačními schopnostmi

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v nadnárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců
  • fajn kolektiv
  • bonusový systém
  • stravenky
  • sickdays
  • místo výkonu práce: Jihlava