MISTR OBROBNY - JEDNA SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Chcete pracovat na vedoucí pozici ve strojírenském odvětví? Máte praxi ze strojírenské výroby, orientujete se v oblasti kvality a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis na pozici: MISTR - JEDNA SMĚNA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení týmu 15 – 30 zaměstnanců
  • Kontrola výrobního plánu
  • Odpovědnost za plynulost a rovnoměrnost výroby
  • Dohled na dodržování zásad BOZP a ISO 9001
  • Komunikace s oddělením plánování, nákupu, obchodu a expedice
  • Práce na jednu směnu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi na pozici Mistra ve strojírenství
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Samostatnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práci na jednu směnu
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Závodní stravování za 30 Kč
  • Zvýhodněný tarif na mobilního operátora
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příjemnou firemní kultura

  • Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce, Prostějova, Přerova

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.