IT SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Máš zkušenost se správou Windows serverů a přehled v ostatní IT infrastruktuře? Domluvíš se anglicky? Pak neváhej a přijmi jedinečnou šanci, jak ukázat svůj talent! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici IT SPECIALISTA!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • instalace, konfigurace koncových zařízení
  • implementace novinek dle požadavků centrály
  • podpora a školení
  • částečná správa databází (v SQL)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti IT podpory
  • mírně pokročilou znalost AJ
  • zkušenosti se správou databází výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • vzdělávání, kurzy
  • možnost kariérního posunu
  • bonusový systém
  • příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Kroměříž