KLÍČOVÝ INŽENÝR PROJEKTU

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Ne nadarmo se říká, že i ty nejúspěšnější firmy občas musí řešit problémy. I my jeden takový řešíme a třeba právě Vy budete tím/tou, kdo nás jej zbaví! Pustili jsme se totiž do velkého projektu – inovujeme a rozšiřujeme výrobu, a proto hledáme zkušeného odborníka v oblasti projektového řízení a realizací investic. Jste technicky zaměřená osobnost? Máte za sebou bohaté zkušenosti v oblasti projektového řízení? Kontrolní rozpočty máte v malíku? Vypadá to, že náš problém vyřešíte! Těšíme se na Vaše CV! KLÍČOVÝ INŽENÝR PROJEKTU (55 000 – 70 000 KČ)

Pracovní náplň

  • Koordinace projektového týmu
  • Kontrola práce hlavního inženýrského partnera napříč všemi kroky (od tvorby projektové dokumentace až po realizaci projektů)
  • Reporting o výsledcích/pokrocích svěřeného týmu
  • Kontrola plnění týmových cílů/fází projektu v rámci Vašeho týmu
  • Zastupování investora na jednáních, komunikace se zahraničními partnery

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického nebo chemického směru
  • Zkušenosti v oblasti projektového plánování, přípravy a řízení
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Precizní práci s technickou dokumentací a základní znalost softwarových CAD nástrojů
  • Zkušenost s tvorbou kontrolních rozpočtů projektu ve všech jeho fázích
  • Znalost technické angličtiny + autorizační zkouška – výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Čtvrtletní finanční bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost stravování v závodní jídelně za zvýhodněnou cenu

    Místo výkonu práce: Ústecký kraj