ÚČETNÍ Praha

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi v oblasti účetnictví a chcete se v ní dále rozvíjet? Baví Vás zodpovědná práce s čísly a fakturami? Komunikovat v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Tak hledáme právě Vás! Přepravní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ÚČETNÍ Praha (25-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • párování došlých a odchozích plateb
  • kontrola daňových a účetních dokladů
  • zadávaní dat do počítače
  • příprava podkladů pro audit
  • komunikace s kolegy napříč společností
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost v oblasti účetnictví
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • pečlivost, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na HPP
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: PRAHA 10

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz