MANAŽER KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti jako vedoucí kvality ve strojírenské společnosti a získal jste znalost certifikace IATF 16949? Tato certifikace se bude využívat v novém projektu pro automotive průmysl. Chcete být toho součástí? Pak reagujte zasláním Vašeho životopisu! Ještě jedna podmínka je znalost němčiny na komunikativní úrovni. Domluvíte se v tomto jazyce? Skvělé!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu inženýrů kvality a kvalitářů
  • řízení kvality ve firmě
  • podílení se na zavádění certifikace IATF 16949
  • odpovědnost za vyřešení reklamací
  • kontrola dodržování procesů, postupů kvality a podílení se na jejich zlepšování
  • úzká komunikace se zákazníky z Německa a Rakouska
  • plánování auditů
  • reportování vedení společnosti

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • praxi s vedením lidí
  • zkušenosti ve strojírenství
  • lepší středně pokročilou znalost němčiny
  • povědomí o certifikaci IATF 16949 (pro nový projekt)

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • plně hrazené stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní odměny
  • vzdělávací a jazykové kurzy, školení
  • příspěvek na životní pojištění

  • do 30 minut jižně od Plzně