PRODUKTOVÝ MANAŽER s AJ Praha

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás zlepšovat a navrhovat customer experience? Jste komunikativní člověk s organizačními schopnostmi a zkušenostmi v oblasti produktového managementu? Chcete se realizovat na nových projektech spojených s budováním značky a hledáním nových inovativních řešení? Tak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní obchodní společnost poskytující služby miliónům zákazníků z celého světa ročně hledá posilu do svého týmu na pozici: CUSTOMER EXPERIENCE MANAGER s AJ Praha

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vytváření inovativních projektů směřujících ke zlepšování customer experience
  • mapování trhu zákaznických preferencí a potřeb
  • prezentování a designování poskytovaných služeb
  • realizace nových projektů pro zkvalitňování nabízeného produktu
  • komunikace se zahraničními klienty, interními specialisty i nejvyšším vedením
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • znalost produktového managementu podmínkou
  • schopnost vyjednávání podmínek s dodavateli
  • schopnost vést nové projekty a zlepšovat nabízené služby
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • měsíční a čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na sportu, kulturu, volný čas
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • občasné služební cesty do zahraničí
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz