LEASING MANAGER - PRONÁJEM OBCHODNÍCH PROSTOR

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste člověk s analytickým myšlením? Máte zkušenost s řízením pronajímatelů (obchodů, restaurací) v nákupních centrech? Baví Vás komunikace s lidmi a využívání anglického jazyka na denní bázi? Tak hledáme právě Vás! Rostoucí společnost a pronajímatel prostor v nákupním centrum hledá posilu do svého týmu na pozici: LEASING MANAGER - PRONÁJEM OBCHODNÍCH PROSTOR (60-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyjednávání smluvních podmínek s pronajímateli
  • vedení výběrových řízení
  • realizace nových obchodních možností
  • účast na jednáních se zákazníky
  • příprava a kontrola nájemních smluv
  • vedení menšího týmu
  • komunikace s marketingovým oddělením
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (každodenní komunikace)
  • prokazatelné zkušenost z oblasti nákupního centra
  • zkušenost s vedením týmu podmínkou
  • pokročilou znalost MS Excel
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • kvartální a roční bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • systém Cafetérie
  • flexibilní pracovní dobu
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz