TEAM LEADER VÝROBNÍHO ÚSEKU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Baví Vás plánovat a organizovat? Jste k tomu navíc technický typ se zkušeností z vedoucí pozice? To není nad čím váhat! Máme práci přímo pro Vás! Přední česká dodavatelská firma hledá pohodového kolegu či kolegyni na pozici: TEAM LEADER VÝROBNÍHO ÚSEKU (od 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • efektivní a kvalitní plnění výrobního plánu
  • kontrola, koordinace a plánování výrobního úseku
  • dohled nad pracovními postupy a technologiemi
  • personální vedení zaměstnanců včetně zaškolování
  • denní komunikace s výrobou a dalšími odděleními
  • zpracovávání reportů, tabulek

Co požadujeme?

  • technické vzdělání a praxi z výroby
  • zkušenost s plánováním/ řízením výroby
  • schopnost vést výrobní tým lidí (až 15)
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • znalost MS Office (Excel)
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • smysluplnou a dynamickou práci
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • až 3 dny zdravotního volna navíc
  • zvýhodněné mobilní tarify

  • místo výkonu práce: v blízkosti Pohořelic