KONSTRUKTÉR STROJŮ OLOMOUCKO s AJ nebo NJ

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Hledáte pestrou, náročnou a přitom zajímavou práci v konstrukci strojů a zařízení? Dokážete se pochlubit odpovídající praxí a znalostí cizího jazyka? Motivuje Vás ustálený tým kolegů a moderní zázemí? Pak neváhejte, toto může být příležitost, na kterou čekáte! Mezinárodní strojírenská společnost hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici: KONSTRUKTÉR STROJŮ OLOMOUCKO s AJ nebo NJ

Pracovní náplň

  • Samostatná konstrukce strojů, komponent i montážních celků
  • Vyjednávání technických požadavků
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Vývoj a optimalizace stávajících řešení
  • Konstrukční dozor ve výrobě

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • Praxe v oboru podmínkou, pokročilý uživatel 3D CAD softwarů
  • NJ nebo AJ na úrovni alespoň A2 – mírně pokročilý
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy
  • Další odborné vzdělávání
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy ke mzdě
  • Práce na Olomoucku