SPECIALISTA BOZP A PO (40–45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Vyznáte se ve výrobě a víte jak je důležité dbát na bezpečnost? Jste asertivní, nebojíte se přijít s něčím novým a za svým názorem si stát? Domluvíte se anglicky a procesy BOZP a PO znáte jako své boty? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost se 120 lety zkušeností s výrobou sanitární techniky hledá posilu na pozici: SPECIALISTA BOZP A PO (40–45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a kontrola BOZP a PO ve výrobním závodě
  • zajištění administrativní agendy BOZP, reportingu a auditu
  • spolupráce s výrobními manažery a vedoucími
  • vzdělávání a školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • komunikace se státními a kontrolními orgány a externími firmami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pokročilou znalost MS Office
  • člověka, který se nebojí dělat změny
  • ŘP sk. B
  • praxi z obdobné pozice

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost získat kvalifikaci - osoba způsobilá
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • sleva na firemní výrobky i služby
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas i dovolenou
  • možnost kariérního růstu
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům

  • lokalita: okres Tábor

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.