OPERÁTOR MONTÁŽE S NÁSTUPNÍM BONUSEM

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete dostávat pravidelně výplatu za odvedenou práci? Jste manuálně zručný člověk? Víc od Vás nepožadujeme. Pokud máte zájem prosím o zaslání Vašeho životopisu nebo mi rovnou zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Pracovní náplň

  • Kompletace produktů, práce na menších i větších zakázkách
  • Zapojování kabelů, navíjení, kontrola a balení výrobků
  • Práce na stanovištích, poloautomatické lince
  • Práce vhodná pro muže

Co požadujeme?

  • Vyučení nejlépe v technickém oboru nebo praxi ve výrobě
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze s možností výběru směn (dvou nebo třísměnný provoz bez víkendů)
  • Spolehlivost, šikovnost, ochotu učit se

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus ve výši 10.000-20.000 Kč
  • Extra odměny za práci přesčas
  • Dotované závodní stravování a stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Věrnostní prémie
  • Pracovní doba 7,5 hodiny denně
  • Práce v sedě i ve stoje
  • Místo pracoviště Brno-jih

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.