EKONOM - INVESTIČNÍ MAJETEK

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste zkušený ekonom či šikovný absolvent znalý předpisů a velmi dobře se orientujete v oboru? Máte analytické myšlení a rádi byste se uplatnili v nadnárodní společnosti? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis! Moderní, dynamická, výrobní společnost v Bystřici nad Pernštejnem přijme nového kolegu/kolegyni na pozici: EKONOM - INVESTIČNÍ MAJETEK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení a zpracování dlouhodobého investičního majetku vč. vedení inventarizace
  • vedení evidence pro investiční pobídku a pro výzkum a vývoj
  • zpracování měsíčního reportingu hospodaření
  • úzká spolupráce na účetní závěrce
  • komunikace s mateřskou společností, FÚ a ostatními institucemi, vč. zajištění kontrol
  • spolupráce a příprava podkladů pro auditory a daňového poradce
  • správa dokumentů firmy, zpracovávání statistických výkazů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • orientaci v podnikových daních a předpisech
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • výbornou znalost MS Excel (znalost Helios Orange výhodou)
  • samostatnost, přesnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí v nadnárodní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční docházkový bonus
  • stravenky
  • možnost závodního stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • podporu vzdělávání, jazykové kurzy
  • kulturní, společenské a sportovní akce
  • podporu při relokaci

  • místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem