OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

Jste komunikativní osobnost s obchodním duchem? Máte zkušenosti v oblasti elektrotechniky, automatizace. Rádi byste pracovali na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost působící v oblasti prodeje/dodávek SW řešení pro automatizaci hledá nového člena do svého týmu na pracovní pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů
  • péče o stávající zákazníky
  • technické poradenství
  • reporting
  • cestování ve svěřeném regionu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické zaměření
  • praxi na pozici obchodního zástupce pro výrobní společnost
  • mírně komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • technciké znalosti
  • prezentační a organizační schopnosti, technciké myšlení

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • automobil i na soukromé účely, PC, mobilní telefon
  • práce formou home office
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy