MISTR VÝROBY

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou práci, kde ocení Vaše zkušenosti s vedením pracovního týmu v elektro výrobě? Jste přirozenou autoritou a dokážete motivovat pracovníky k očekávaným pracovním výkonům? Chcete pracovat na jednu směnu? Pak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, férová nabídka práce je tady! Výrobní rodinná společnost s dlouholetou tradicí, špička ve svém oboru, obsazuje pozici: MISTR VÝROBY (27-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení směny
  • Zodpovědnost za plnění výrobních plánů
  • Dohled nad kvalitou práce
  • Čtení technických výkresů
  • Kontrola práce, pomoc při adaptaci nových členů týmu do firemní a výrobní kultury

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v technickém či strojírenském oboru
  • Praxi s vedením lidí min. 3 roky
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost
  • Rozhodnost a schopnost systematického řízení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Práci v jednosměnném provoze
  • Příspěvek na stravování
  • Poskytování finančního příspěvku odborové organizaci

  • Místo výkonu práce: Brno