Mistr zakázkové výroby

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a s vedením kolektivu lidí? Rádi byste pracovali na pozici MISTRA VÝROBY? Chcete se stát součástí významné společnosti, která vám poskytne zázemí a možnost dalšího odborného růstu? Pak neváhejte, je zde šance právě pro vás! Rodinná česká společnost hledá posilu na pozici: MISTR ZAKÁZKOVÉ VÝROBY (25-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení kolektivu 10-15 lidí
  • Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Rozdělování práce na směně
  • Dohled na bezpečnost na pracovišti
  • Školení nových zaměstnanců na pracovním místě

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenosti s řízením a vedením lidí
  • Schopnost čtení technických výkresů
  • Spolehlivost, důslednost, pečlivost, přirozenou autoritu
  • Chuť pracovat v jednosměnném provoze

Co nabízíme?

  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Poskytování darů k různým výročím
  • Možnost neplaceného volna

  • Místo výkonu práce: Brno