STROJNÍ ELEKTROMECHANIK (30–40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Vystudoval jsi elektro a máš platnou vyhlášku č. 50? Baví tě montovat a sestrojovat různá zařízení? Mechanika, hydraulika a pneumatika pro tebe není problém? Chceš mít volné víkendy? Pak máme nabídku přesně pro tebe! Praxe vítána, ale jsme otevřeni i šikovným absolventům :) Společnost zabývající se vývojem a výrobou strojů pro automatizaci montážních procesů, hledá kandidáty na pozici: STROJNÍ ELEKTROMECHANIK (30–40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • sestavování jednoúčelových strojů a linek
  • montáž elektrických obvodů
  • kontrola zařízení, odstraňování závad
  • kompletace celého systému vč. periferních zařízení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektro zaměření
  • platnou elektro vyhlášku č. 50/78, min §5
  • samostatnost i týmovost
  • praxe z podobné pozice vítána
  • znalost anglického nebo německého jazyka – výhodou
  • zkušenosti s automatizací, znalost TIA portálu – výhodou

Co nabízíme?

  • práci pouze ranní směny, volné víkendy
  • možnost kariérního růstu
  • z 55% hrazené stravování
  • možnost vzdělávání
  • 4 týdny dovolené, po odpracovaném roce týden navíc
  • zajímavou a rozmanitou práci
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost zaškolení v německé pobočce

  • lokalita: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.