SPECIALISTA KVALITY V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti v oblasti automotive, víte čím se zabývá oddělení kvality, nebojíte se angličtiny a umíte přečíst technickou dokumentaci? Čeká na vás zajímavá pracovní příležitost! Hledáme novou posilu do týmu kvality na pozici: SPECIALISTA KVALITY V AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba reportů
  • komunikace se zákazníky, dodavateli, řešení požadavků a reklamací
  • zpracovávání analýz výrobních procesů, neshod výrobků
  • využívání 8D principů, tvorba PPAP dokumentace
  • příprava zákaznických auditů a návštěv
  • uvolňování nových projektů do sériové výroby
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka - komunikace na denní bázi s auditory, kolegy, školení
  • zkušenosti v oblasti kvality - víte oč jde, zajímáte se o tuto oblast
  • znalosti nástrojů kvality (8D report, PPAP, APQP)
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • roční bonusy
  • měsíční prémie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!