PROJEKTANT STAVEB - JUNIOR

Vystudoval/a jste nedávno stavařinu a v této oblasti se teprve rozkoukáváte? Chcete odstartovat svou kariéru v příjemném a inspirativním prostředí menší projekční kanceláře? Super! Ještě není pozdě na to zaslat mi životopis! Stabilně působící projekční kancelář nabírá nového kolegu či kolegyni na pozici: PROJEKTANT STAVEB - JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Projektovaní staveb
  • Dozor nad probíhajícími stavbami
  • Spolupráce s úřady a státní správou
  • Komunikace a kooperace s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ve stavebnictví
  • Schopnost práce s 2D konstrukčními programy
  • Samostatnost, preciznost, aktivní přístup a nápady
  • Ochotu dále se odborně vzdělávat
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní klima menší firmy
  • Adekvátní finanční odměny a prémie
  • Pružnou pracovní dobu, práci v centru
  • Firemní akce a teambuildingy

  • místo výkonu práce: Brno