SVÁŘEČ KOVŮ

Neaktivní nabídka

34000 - 38000 Kč

Jste šikovný, zkušený a zručný svářeč? Umíte pracovat samostatně? Ceníte si svých dovedností a chcete za ně být náležitě oceněn? Pokud ano, pošlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte a já vám pomůžu práci získat.

Pracovní náplň

  • Svařování podtrubí a potrubních větví
  • Pravidelná udržba, kontrola pracoviště, dodržování bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ strojírenský obor
  • Schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • Svářečský průkaz 141 (WIG/TIG) – svařování v argonu netavící se elektrodou
  • Svářečský průkaz 111 - výhodou
  • Ochotu pracovat v jedno a dvousměnném provoze (odpolední směna 1x do měsíce)
  • Praxi na obdobné pozici- výhodou
  • Manuální zručnost, spolehlivost a pracovitost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 3 dny navíc
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • ročně 6.000 Kč Cafeterie
  • Místo pracoviště: centrum Brna

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.