PROJEKTOVÝ MANAŽER - TECHNOLOGIE BUDOV

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti s MaR? Máte zkušenosti s realizací projektů zaměřených na technologii budov? Je organizační typ a hledáte práci, která bude různorodá? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující a inovativní společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER - TECHNOLOGIE BUDOV (50 - 65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace projektů zaměřených na MaR, bezpečnostní a požární systémy
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením
  • Specifikace zakázek, návrh technologického řešení
  • Komunikace s partnery, organizace realizace projektů
  • Dohled nad realizací projektů, předání realizovaných projektů zákazníkům
  • Projekty realizované v ČR

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku o odborné způsobilosti v elektrotechnice 50/1978 Sb. §8
  • Praktické dovednosti v oblasti technologie budov a MaR
  • Prokazatelné zkušenosti s projektovým řízením
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • ŘP sk. B - aktivního řidiče

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.