OPERÁTOR KOMPLETACE

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte stabilní zaměstnání, za které dostanete adekvátní odměnu? Chcete pracovat v moderním a čistém prostředí? Tak pošlete svůj životopis nebo se ozvěte na kontakt níže.

Pracovní náplň

  • Manuální práce dle technických výkresů- vše Vás naučíme
  • Montáž kabelů
  • Práce ve 2-3 směnném provozu s volnými víkendy

Co požadujeme?

  • Ukončené minimálně SOU vzdělání
  • Praxe z výroby velkou výhodou
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

  • Férovou mzdu a možnost vypracovat se ve společnosti
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr přímo do kmene
  • Po zaučení navýšení platu
  • Dovolená 25 dní /rok
  • Závodní stravování nebo stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč/měsíčně
  • Pracovní doba 7,5 hod./den
  • Místo práce v oblasti Tišnova, Kuřimi

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.