REFERENT VÝROBY - HELIOS

mzdové ohodnocení

Mělník

Jste perfekcionista? Ovládáte dobře Excel a máte znalost skladového hospodářství? Hledáte novou pracovní příležitost? Už dál nehledejte a zašlete nám svůj životopis! Česká výrobní společnost hledá kolegu na pozci: REFERENT VÝROBY - HELIOS

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zavádění výrobních dat do systému Helios
  • Převádění údajů do skladu výrobků a skladu zmetků
  • Evidence a zápis výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru nebo skladového hospodářství
  • Zkušenosti s výrobou, skladovým hospodářstvím
  • Znalost systému Helios výhodou

Co nabízíme?

  • Pololetní prémie
  • Příspěvek na dopravu 1000 - 1500 Kč
  • 90Kč stravenky
  • MULTISPORT kartu
  • Místo výkonu práce: Mělnicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.