SPECIALISTA NÁKUPU - MATERIAL COMPLIENCE

Neaktivní nabídka

32000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete začít svoji kariéru v nadnárodní společnosti v oblasti nákupu? Chtěli byste se podílet na zajištění vysoké kvality koncových produktů? Splňování norem a jejich deklarace pro ochranu zdraví a životního prostředí pro Vás není prázdný pojem, ale důležitá hodnota? Jste zvyklý komunikovat v němčině a angličtině na denní bázi? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní obchodně výrobní společnost hledá posilu do oddělení nákupu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU - MATERIAL COMPLIENCE (32-38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • telefonická komunikace s dodavateli na globální úrovni
  • sledování nezávadnosti používaných materiálů u dodavatelů
  • registrace dodavatelů do interní databáze
  • administrativní podpora dodavatelů a celého oddělení
  • sledování reklamačního a deklaračního procesu v interním systému
  • těsná spolupráce s přiděleným dodavatelem
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vhodné i pro ABSOLVENTY (případná krátkodobá praxe výhodou)
  • NJ a AJ na pokročilé úrovni (denní využití, komunikace se zahraničními partnery)
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • pečlivost, samostatnost a smysl pro detail
  • velmi dobré komunikační vlastnosti

Co nabízíme?

  • práci ve společnosti s celosvětovou působností
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • týden dovolené navíc, možnost sick days
  • občasnou práci z domova
  • stravenky, cafeterie
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.