STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ (30–35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Opravy a údržba strojů a technického zařízení Váš baví? Nevadí Vám směnný provoz a jste zručný? Hledáte zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará? Pak by tohle mohla být nabídka přesně pro Vás! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis! :) Jeden z největších výrobců minerálních a pramenitých vod v ČR rozšiřuje svůj tým a hledá kolegu na pozici: STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ (30–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • opravy a údržba výrobních strojů
  • starost o provoz technických zařízení (např. plyn, stlačený vzduch, kotelny) a zázemí budovy
  • spolupráce s externisty a kolegy z dalších oddělení
  • dodržování hygienických postupů a dohled nad tříděním odpadu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření, ideálně obor zámečník
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zručnost, spolehlivost
  • praxe z obdobné pozice vítána – mechanik, údržbář, technik, strojní zámečník aj.

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • dotované stravování – obědy za 35 Kč
  • 1 týden dovolené navíc, celkem 25 dní
  • benefitní systém Cafeteria ve výši 6.000 Kč
  • příplatky a bonusy za práci v noci a o víkendech
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • slevy na podnikové produkty
  • příspěvek na životní a úrazové pojištění
  • zvýhodněný program pro služby volání a internetu
  • dotovaná karta Multisport
  • možnost parkování v areálu společnosti
  • odborná školení

  • místo výkonu: Praha Vysočany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.