MISTR VÝROBY

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců a dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci? Zvládáte organizovat a koordinovat kolektiv i práci? Nevadí Vám práce na tři směny? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: MISTR VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění chodu svěřeného pracoviště
  • Odpovědnost za řízení prací a zabezpečení výsledků
  • Zadávání výrobních úkolů a kontrola plnění dle daného plánu
  • Dohled na dodržování předpisů a kázně na pracovišti

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání v technickém či strojírenském oboru
  • Praxi s vedením zaměstnanců alespoň 3 roky
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní firmě na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Výhodné telefonní tarify
  • Stravování v závodní jídelně v areálu
  • Firemní akce pro zaměstnance

  • Lokalita: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.