VEDOUCÍ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ V CENTRU PLZNĚ

Neaktivní nabídka

90000 - 110000 Kč

Vedete tým právníků? Odpovídáte za chod právního oddělení? Máte širokou praxi a vzdělání v právním směru? Anglický jazyk využíváte denně ve svém zaměstnání? Pak je pozice přímo pro vás! Reagujte zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu právníků a právního oddělení
  • zastupování společnosti ve správních řízení/soudních sporech
  • účast u obchodních jednání jako právní podpora
  • ručení za správnost smluv, příslušných dokumentů a jejich aktualizací
  • tvoření některých smluv pro obchodníky, nákupčí a v rámci firmy
  • zajišťování standardů právních záležitostí
  • právní poradenství vedení společnosti a kolegům
  • spolupráce s externími právními společnostmi

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání právního směru
  • zkušenosti s vedením právníků, vyjednáváním a smluvním právem
  • odbornou znalost právních předpisů (obchodní právo, občanské právo, pracovní právo, právo veřejných zakázek)
  • pokročilou znalosti anglického jazyka
  • ochotu jezdit na služební cesty s obchodním týmem

Co nabízíme?

  • používání služebního automobilu i k soukromým účelům
  • možnost získat až 20% bonus z ročního příjmu
  • zahraniční služební cesty po celém světě
  • zkrácený pracovní fond s flexibilní pracovní dobou (37,5 hod. týdně)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • firemní akce

  • lokalita - Plzeň - centrum