PRODUCT ENGINEER

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v engineeringu? Rádi byste pracovali pro společnost se zajímavým výrobním programem a produktem? Ovládáte komunikativně anglický jazyk? Paráda! Potom budu ráda, když mi zašlete Váš životopis a nejlépe ještě dnes! Přední světový výrobce hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: PRODUCT ENGINEER (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstrukce požadovaných produktů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Přímá komunikace s centrálou
  • Spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxi a zkušenosti v oblasti konstrukce
  • Znalost a praxe s 2D/ 3D softwarem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou znalost technických výkresů a dokumentů

Co nabízíme?

  • Práci v zajímavém oboru a kolektivu
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Finanční odměny a benefity
  • Odborné zaškolení a další vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Brněnsko