SYSTÉMOVÝ TESTER V AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte již nějaké zkušenosti z oblasti testování systémů v automobilovém průmyslu a rád byste si je rozšířil? Chcete se zabývat testováním multimediálních systémů? Domluvíte se anglicky a znáte i prostředí automatizace? Pak jste právě Vy tím, koho hledáme, proto neváhejte a pošlete nám své CV! Automobilová společnost, která dodává své produkty předním značkám, jako je Volkswagen, Fiat, Toyota nebo Bentley, hledá nového kolegu na pozici: SYSTÉMOVÝ TESTER V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • výstavba automatických testovacích systémů pro multimediální systémy a telematické jednotky a testovacích zařízení pro elektronické obvody
  • navrhování HW a SW pro moduly, na základě vývojové specifikace
  • zlepšování stávajících zařízení
  • spoluúčast při řešení složitějších problémů
  • lokalita: Praha–východ (Stará-Boleslav)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro zaměření
  • pokročilou znalost anglického jazyka – komunikace s dodavateli a vývojovými centry
  • praxi z obdobné pozice
  • znalost programovacího jazyka či kamerových systémů – výhodou
  • zájem o prostředí automatizace a robotizace

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené + 5 sick days navíc
  • roční finanční bonusy
  • systém výhod Benefit plus
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • zájem i o Vaše děti – příspěvky na tábory, lyžařské výcviky aj.
  • příspěvek na sport
  • z poloviny hrazené stravování
  • možnost spolupráce na projektech pro významné značky (PSA, Fiat, VW Group)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!