VÝROBNÍ DĚLNÍK

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Mezinárodní společnost, působící ve stavebním průmyslu rozšiřuje výrobu a přijme šikovného, manuálně zručného a zodpovědného kolegu do výroby.

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů (řezačka, bruska, vyvrtávačka…)
  • Lepení, leštění, barvení, tvrzení a provádění dalších speciálních úprav na výrobcích
  • Základní obsluha počítače

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Praxe ve výrobě
  • Znalost práce s počítačem
  • Zkušenost s obsluhou výrobních strojů výhodou
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Pravidelné roční navyšování platu
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění i životní pojištění
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Bezproblémová doprava i parkování
  • Nástup možný ihned
  • Práci v Brně

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.